Mostbet CZ: your reliable partner in the world of gambling, where every game is an opportunity to experience adrenaline and win a big prize.
Kettner hudba umělecká agentura - Ozvučení akcí


Ozvučení akcí

Naši technici budou profesionálním společníkem při přípravě vašich akcí. Přistupujeme individuálně ke všem zákazníkům, protože dosažení kvalitního zvuku nezáleží jen na velikosti prostoru, kde se bude produkce odehrávat, ale i na jeho akustických vlastnostech. Po seznámení se s místem konání pro vás zkušení zvukaři vyberou a nainstalují zvukovou soustavu s adekvátním výkonem (od 200W do 20 000W). Poskytneme mixážní pulty s 8 - 40 vstupy a bezdrátové i dynamické mikrofony.

Dohlédneme též na to, aby zvuková aparatura byla ideální pro druh umělce, či vystoupení, které budete chtít nazvučit. Např. na prodkuci DJ v nočních hodinách zajistíme, aby měla hudba dostatečně zřetelné basy a vyvážený zbytek zvuku, při vystoupení velkého tanečního orchestru dohlédneme, aby vynikaly vokály zpěváků a zpěvaček a neztrácely se v mohutném a hutném zvuku celého hudebního tělesa jako se to často na akcích stává.

Používáme to nejlepší, co trh s moderními audio systémy nabízí

Naší jednoznačnou prioritou je co nejvyšší celková kvalita zvuku na vaší akci, ať už se bude jednat o ozvučení rockové kapely, či moderátora. Neustále sledujeme moderní trendy a produkty v oblasti ozvučení a vybíráme si ty nejvhodnější kusy. 

Spolupracovat s námi mohou pořadatelé rockových, popových či hip-hopových koncertů, diskoték, ale i plesů, firemních večírků, konferencí. Čistým zvukem podpoříme i big bandy, kapely, či dechovková tělesa. Případné detailnější otázky vám rádi zodpovíme.

<- Zpět

Aktuálně

GIUSEPPE VERDI - NABUCCO

15.2. 2024 se uskutečnila ve STÁTNÍ OPEŘE PRAHA obnovená pr...  více

XVII. Reprezentační ples KRALOVICE

Dne 27.1.2024 se uskutečnil již sedmnáctý reprezentační pl...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2024
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek