Mostbet CZ: your reliable partner in the world of gambling, where every game is an opportunity to experience adrenaline and win a big prize.
Kettner hudba umělecká agentura - Půjčovna a servis hudebních nástrojů


Půjčovna a servis hudebních nástrojů

 

Chystáte hudební vystoupení a nemáte na něj potřebné nástroje? Sháníte nějaký zvláštní nástroj jako rekvizitu do videoklipu či filmu? Pak vám jistě pomůžeme díky naší široké zásobě kvalitních hudebních nástrojů, z nichž vám vždy najdeme ten nejvhodnější a půjčíme vám ho na jak dlouho budete potřebovat a to za velmi rozumnou cenu.

K jednoduchému a snadnému půjčování nástrojů též nabízíme konzultační služby. Potřebujete např. půjčit bicí soupravu na velký koncert bigbeatové kapely, ale nevyznáte se v tom, kolik bubnů a činelů a v jakém uspořádání bigbeatoví bubeníci používají? Pak vám samozřejmě poradíme, jaká souprava bude pro vašeho bubeníka nejvhodnější. Stejně tak pokud např. budete chtít půjčit elektrickou kytaru i s ozvučením a nebudete vědět, jak velký zvukový aparát právě pro vaši akci (např. večírek v klubu pro 50 lidí) bude vhodný, též pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.

Nástroje předáváme v Praze, v případě potřeby i dovezeme

 

Není pro nás problém se s vámi domluvit na místě, kde budete chtít potřebné nástroje předat. Stejně tak jsme schopni k nástrojům zajistit i zvukovou techniku, kterou zde nabízíme i samostatně. Budete tedy od nás moci získat kompletní zvukový servis pro vaší akci a nebudete se s touto záležitostí už muset nadále zatěžovat.

Hudební nástroje se ovšem dnes nevyužívají zdaleka jen jako zdroje zvuku. Často se používají jako rekvizity ve filmech či klipech, nebo jako doplňky profesionálních fotografií. Pokud si budete chtít půjčit nějaký nástroj k těmto účelům, máme pro vás připraveny špičkově vypadající a autentické "kousky", mnohdy i velmi specifické a jinde těžko sehnatelné. Půjčit si u nás tak můžete také např. krásný flašinet, vozembouch, či akordeon.

<- Zpět

Aktuálně

GIUSEPPE VERDI - NABUCCO

15.2. 2024 se uskutečnila ve STÁTNÍ OPEŘE PRAHA obnovená pr...  více

XVII. Reprezentační ples KRALOVICE

Dne 27.1.2024 se uskutečnil již sedmnáctý reprezentační pl...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2024
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek