Vánoce na Ořechovce

Ve spolupráci s německou společností CK Trend jsme v prosinci v sále restaurace Ořechovka uspořádali 21. hudební vystoupení, které mělo desítky návštěvníků naladit vánoční atmosférou.

První část byla věnována dětem. Mikuláš, čert a anděl předvedli krátké představení, které malé diváky naprosto okouzlilo. I když ti zlobivější opatrně pošilhávali po čertovi...

Během performace prostor ozvučely známé vánoční písně, bez kterých si advent nedovede snad nikdo představit. Po tom, co sálem dozněly Rolničky nebo Tichá noc, se zábava nesla v duchu folklóru. Osobité tance a hudba nenechaly osazenstvo chladným, vystupující MALÁ KAPELA byla odměněna potleskem.

Jako poslední se potom představila Jana Matějcová se Staropražským kabaretem. Česká lidová hudba doprovázena parádním výkonem skupiny byla výbornou tečkou za povedeným večerem.

Věříme, že nejméně takto příjemný zážitek nás čeká i za rok. Budeme se těšit i na vás.

Zpět

Aktuálně

Nalaďte se!

Vážení milovníci kultury, umění a tónů nástrojů PETROF...  více

Galakoncert 5. 1. 2020

Od 5. ledna 1888 stojí v Praze monumentální neoklasická budo...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2020
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek