Silvestr 2019

Konec roku a vstup do nového desetiletí si lidé na několika místech v Praze mohli vychutnat večer s našemi kapelami. V Obecním domě na Náměstí Republiky se o zábavu starala kapela Jiřího Horáčka, jež předvedla jako vždy excelentní výkon. Po zadu ale nezůstalo ani Trio Jiřího Lorence, které potleskem odměnilo publikum v překrásné Plzeňské pivnici.

Pro osazenstvo Hotelu International jsme připravili rovněž parádní program, kdy se nejdříve ujala slova kapela HITOS a posléze své umění předvedla i MALÁ KAPELA se Staropražským kabaretem, s nímž oslnila především vynikající Jana Matějcová. V Hotelu Krystal čekalo hosty něco jiného. Konkrétně program s tanečními ukázkami. Ten si ovšem přítomní pochvalovali stejně tak, jako kapely v ostatních podnicích.

Poslední akce, kterou jsme organizovali, byla zábava ve Velká klášterní restauraci na Strahovském nádvoří. Šlo o již patnáctý ročník a, stejně jako předchozí roky, nikdo neodcházel nespokojen. Ostatně se moc povedly všechny akce, takže věříme, že všichni přítomní vstoupili do dvacátých let dobře naladěni!

Zpět

Aktuálně

Nalaďte se!

Vážení milovníci kultury, umění a tónů nástrojů PETROF...  více

Galakoncert 5. 1. 2020

Od 5. ledna 1888 stojí v Praze monumentální neoklasická budo...  více


Předešlé aktuality
Obsah

Nabízíme právě Vám


Naše agentura sdružuje talenty ze všech oblastí uměleckého spektra.
Pod naším jménem vystupují kouzelníci, moderátoři a moderátorky, zajímaví kabaretní umělci jako např. bublinář, baviči, stand-up komici, oživujeme i staropražský kabaret.
Spolupracují s námi i tanečníci a muzikanti hrající na sólové nástroje - např. saxofon, klavír, harmonika, stejně jako moderní skupiny hrající romské písně. Stejně tak televizní osobnosti.
Nabízíme repertoár jak pro českou tak pro zahraniční klientelu.Své místo u nás má i lidová a taneční hudba, stejně jako čeští i zahraniční umělci.

TOPlist

Adresa


Kettner hudba - umělecká agentura
Legerova 75
110 00, Praha 1
Czech republic

Phone 1: + 420 603 724 984
Phone 2: + 420 731 263 626
E-mail: info@kettner-hudba.cz

Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2020
www.malakapela.cz

Úvod | Malá kapela | Folklorní a lidové kapely | Taneční a zábavové kapely | Kettner sound | Kontakty | Mapa stránek